Co je ByFenik

ByFenik je nový, ryze český brand. Vznikl na základě nespokojenosti autora se samotným trhem, který nabízí, že za odlišnost je nutné platit. S tím nesouhlasíme, a proto jsme vytvořili cenově dostupnou značku plnou kontroverzních dílek výtvarníka Romana Fenika. Vykroč s námi ze stáda! U nás kupuješ pouze dokonale zpracované, limitované edice. Vyprodaná oblečení už nikdy nekoupíš.

Kdo je Roman Fenik

Roman Fenik (*1978, Liberec) je výtvarníkem žijícím momentálně na vesnici za Prahou. Studoval Střední uměleckouprůmyslovou školu v Jablonci nad Nisou, obor šperky/zlatnictví. Neodmaturoval díky své lásce k mejdanům. Po škole se živil kresbou, malbou, graffiti, street artem a písmomalbou. Několik let spolupracoval s Německou firmou Arno Design. 2010 až do současnosti - práce pro design studio ZODIAX a.s. /návrhy šperků. 2010 projekt Pavel Nevěd, technologií vrstevnice k prezentaci designového umu. 2011 sbírka 7 pláten. Nyní soukromá sbírka Akdere Cenka. 2011 sbírka 2 pláten - Ženy. Nyní v soukromém vlastnictví. 2011 plátno Liturgie naší doby. Vystaveno na Desingblok Praha, prezentace Pepsi. Nyní ve vlastnictví nejmenované renomované firmy. 2012 plátno Klárka. Dar pro svou ženu. V současnosti visící v obýváku. 2012 interiér restaurace Coyote Praha. 2013 sbírka komiksových vtipů pro tiskárnu Carter, z kterých vznikla celá kniha. 2013 plátno Václava Havla "S Úctou". Dar pro svou ženu. V současnosti visící v obýváku. 2014 je jedniným autorem brandu ByFenik.

Něco z nitra Romana Fenika

Roman Fenik má rád Marlbora, svojí ženu a děti, auta, hašiš, Holandsko, Absinth, práci, provokaci, hodně ostříhané nehty a vždy čisté ruce, černou, rap, sex, pokrok, posun a první cigaretu v krabičce. Roman Fenik nemá rád poslední cigaretu v krabičce.
image
image

Poštovné zdarma

Při objednání nad 2 000 Kč neplatíš žádnou dopravu. Kup 3 trika a máš vymalováno!

Balení

Tvoje objednávka je pečlivě zabalena, každý produkt vložen do sáčku, kde najdeš i informace o praní a žehlení.

Originalita

Vykroč ze stáda! U nás kupuješ pouze dokonale zpracované, limitované edice. Vyprodaná oblečení už nikdy nekoupíš.

Platba

Zaplať převodem nebo na dobírku. Vždy zaplatíš stejně! Děkujeme za tvé objednávky, díky nim můžeme dál tvořit.